Виготовлення нестандартного обладнання

Наш завод пропонує послуги зі створення практично будь-яких агрегатів, верстатів, виробничих ліній. Фахівці працюють як з кресленнями замовника, так і самостійно розробляють креслення у власному проектному бюро, орієнтуючись на вимоги замовника.

Ця послуга є індивідуальним підходом у проектуванні та виготовленні металоконструкцій будь-якої складності та конфігурації. При виготовленні металоконструкцій застосовуються будь-які види сортового, так і плоского металопрокату різних марок сталі. Ми виготовляємо: колони, стійки, ферми, гнуті, зварні та гнуто-зварні елементи та багато іншого залежно від запиту споживача.

Промислове нестандартне обладнання за кресленнями замовника

Використання нестандартного обладнання на фабриках, заводах дозволяє забезпечити виробництво нетипових товарів або раціоналізувати їх випуск, знизити витрати. Сьогодні підприємство виконує створення обладнання фактично для всіх галузей промисловості:

  • харчової

  • машинобудівної та гірничодобувної

  • хімічної

  • та багато інших

Процес виготовлення нестандартного обладнання

Розробка проектів нестандартного обладнання передбачає кілька етапів:

  1. обговорення із замовником усіх аспектів;
  2. створення проекту;
  3. узгодження та уточнення проекту;
  4. розробка обладнання та його тестування;
  5. передача готового обладнання замовнику.

За потреби фахівці нашого підприємства виконають монтаж верстата, агрегату. Також можливі послуги з технічного та сервісного обслуговування обладнання в майбутньому.

У процесі виготовлення металоконструкцій ми робимо великий спектр робіт з механічної обробки деталей (свердління та фрезерування, координатно-розточувальні роботи тощо) – для цього застосовують обладнання для механічної обробки.
Розкрій листового прокату для виготовлення заготовок необхідного профілю та конфігурації – для цього застосовують плазмове різання
Розкрій сортового прокату для виготовлення заготовок різних довжин – для цього застосовують стрічкопильні верстати.

При виконанні складальних робіт практично всіх видів металоконструкцій застосовують зварювання, яке здійснюють за допомогою зварювальних апаратів.

Для виконання обробки кромок під зварювання, а також зачистки зварних швів застосовують болгарки.
Для виготовлення з листового матеріалу продукції циліндричної, овальної та конічної форми шляхом холодної деформації згинання листа застосовують вальці.

З’явились питання?