ADMIRAL SERVICE

Комплексные услуги, предоставляемые на базе промышленного предприятия полного цикла производства.
Имеем достаточный парк промышленного оборудования для выполнение серийных и многосерийных заказов.

Наши услуги

Многолетний опыт сотрудничества с известными предприятиями во многих отраслях промышленности.

В довоенное время на рынка Украины мы успешно разрабатывали и изготавливали трубопроводную арматуру для таких известных предприятий, как: ООО "ДТЭК", ПАО " АрселорМиттал», ВАТТ "Южный ГОК", ПАО "ДнепрАзот«, ООО"Метинвест ХОЛДИНГ " и другие, доверяющие решение своих задач арматурному заводу «Адмирал». Мы безупречно выполняем договорные обязательства и своевременно отгружаем произведенную продукцию.

Заказывая услугу на арматурном заводе «Адмирал»
вы получаете:
 • Экономия стоимости 20%
 • Качественные услуги
 • Надежности производимой продукции
 • Долговечность

Наше промислове підприємство, що виробляє трубопровідну та запорну арматуру, пропонує ряд комплексних послуг, що охоплюють різноманітні галузі технічного виробництва. Завдяки нашому достатньому парку промислового обладнання, ми здатні виконувати як серійні, так і багатосерійні замовлення з високою якістю та точністю.

Однією з наших ключових послуг є ремонт промислової трубопровідної арматури. Ми спеціалізуємося на відновленні зношених запірної трубопровідної арматури до досягнення класу герметичності А, що гарантує відсутність протікання. Наші послуги включають наплавлення, розточування, шліфування та притирання. Крім цього, ми забезпечуємо діагностику, ремонт та випробування трубопровідної запірної арматури.

Механічна обробка деталей та заготовок – це ще один важливий напрямок наших послуг. Ми пропонуємо широкий спектр обробки деталей: токарні, фрезерні, довбинні операції, розточування, шліфування, свердління, різка та рубка. Наші фахівці вміло впораються з будь-якими матеріалами та складністю завдань.

Лиття з металу є ще однією з наших ключових послуг. Ми використовуємо різні методи лиття, такі як лиття методом (ЛГМ) по моделях, що газифікуються, і (ХТС) по холоднотвердіючих сумішах для створення металевих виробів.

Наше підприємство також спеціалізується на конструкторських рішеннях. Ми розробляємо індивідуальну багаторівневу робочу конструкторську документацію, включаючи креслення, розрахунок міцності та розробку деталей нетипової геометрії.

Виготовлення нестандартного обладнання є нашою сильною стороною. Ми реалізовуємо індивідуальний підхід у проектуванні та виготовленні металоконструкцій будь-якої складності та конфігурації.

Технічне обслуговування та ремонт промислового обладнання – ще одна важлива послуга, яку ми надаємо. Ми впевнені, що ретельне технічне обслуговування забезпечить довготривалу та безперебійну роботу обладнання на підприємствах будь-якого масштабу.

Послуги плазмового різання є однією з наших передових технологій обробки матеріалів. Ми використовуємо високотемпературний іонізований газ для точного та ефективного різання провідних матеріалів з метою зміни їх форми та розмірів.

Обробка деталей на горизонтально-протяжному верстаті – це ще одна з наших спеціалізацій. Ми проводимо обробку методом протягування різної геометричної форми та розмірів деталей із різних металів та сплавів.

Admiral Service виконує різноманітні послуги для наших клієнтів у сфері промислового виробництва, надаючи високоякісні та надійні послуги.

Часті запитання

 • Які матеріали можна обробляти на вашому обладнанні?

  Наше обладнання дозволяє обробляти широкий спектр матеріалів, включаючи чорні та кольорові метали, сплави та інженерні пластмаси.

 • Які терміни ремонту та виготовлення ви маєте?

  Терміни залежать від обсягу та складності замовлення. Зазвичай, ми намагаємося виконати ремонт чи виготовлення в найкоротший можливий термін, забезпечуючи при цьому високу якість.

 • Чи надаєте ви консультації з проектування та розробки деталей?

  Так, наші фахівці готові надати консультації з проектування та розробки деталей відповідно до ваших технічних вимог.

 • Чи пропонуєте ви гарантії на виконані послуги?

  Ми надаємо гарантії на виконані роботи та використані матеріали відповідно до умов договору.

 • Чи можна замовити послуги у вас на постійній основі?

  Так, ми працюємо як з одноразовими, так і з постійними клієнтами, надаючи послуги на регулярній основі згідно з умовами договору та потребами клієнта.

 • Чи використовуєте ви передові технології виробництва?

  Так, ми постійно оновлюємо обладнання та використовуємо передові технології для забезпечення ефективності та високої якості наших послуг.