Послуга лиття з металу

Дана послуга являє собою лиття методом (ЛГМ) по моделях, що газифікуються, і (ХТС) по холоднотвердіючих сумішах.

Метод лиття (ЛГМ) дозволяє отримати виливки з використанням моделей, виготовлених з матеріалу, що газифікується при заливанні розплавленого металу у ливарну форму. Особливістю даного методу є можливість виготовлення виробів зі складною просторовою конфігурацією та забезпечення високої точності одержуваної продукції.

Метод лиття (ХТС) дозволяє отримати виливки з використанням моделей, виготовлених із спеціальної суміші, які після виготовлення не потребують нагрівання у сушильних печах. Особливістю даного методу є можливість виготовлення виробів з високою якістю лиття, відсутність газових дефектів і засорів.

Для розплаву металу наше підприємство застосовує індукційну плавильну тигельну електропіч (ІТПЕ) ємністю 400кг. Дана піч підходить для плавлення як чорних, так і кольорових металів.
Лиття з металу Admiral Service

Лиття з металу застосовується практично у будь-якій сфері діяльності.
Найбільш поширеним цей метод є виготовлення деталей для машинобудування.

Ливарне виробництво дозволяє виготовити виріб із металу справді складних форм. У цей же час кінцевий виріб матиме високі експлуатаційні якості та характеристики, а також мінімальну необхідність у подальшій механічній обробці.

З’явились питання?