Опори трубопроводів. Підвіски трубопроводів.

Проектування та виготовлення за індивідуальними параметрами

При будівництві різних трубопроводів, будь то системи опалення, каналізації, водопостачання або технологічні трубопроводи спеціального призначення, відіграють важливу роль опори та підвіси трубопроводів. Ці елементи не тільки забезпечують надійне кріплення трубопроводів у процесі монтажу та експлуатації, але також виконують низку інших завдань, невід’ємних для забезпечення безпеки та ефективності роботи системи.

Опори для трубопроводів призначені для запобігання провисанню труб, забезпечення безпечної циркуляції робочих рідин та захисту від механічних пошкоджень та деформацій у місцях зіткнення труби з опорою. Крім того, вони рівномірно розподіляють навантаження конструкцій і гасять вібрації, що виникають під час руху робочих рідин.

Опори та підвіски є невід’ємними конструктивними елементами трубопроводів,
які експлуатуються в різних сферах

Опори для кріплення трубопроводів вирішують наступні завдання:

  • захищають місце зіткнення труби з опорою від механічних пошкоджень та деформацій;

  • рівномірний розподіл навантаження конструкцій, її передача землі;

  • гасіння вібрацій, що виникають під час руху робочих рідин;

  • надання трубопроводу потрібної форми, як над землею, і під землею.

Особливі вимоги до устрою та якості опор виникають, коли трубопроводи будуються та експлуатуються в важких несприятливих умовах, наприклад. Вибирають опори за типом, виходячи з необхідності передавати осьові, поперечні, вертикальні навантаження, що виникають при русі робочих середовищ, а також моменти, що крутяться, на грунт або інші несучі конструкції.

Адмірал Сервіс виготовляє опори та підвіски трубопроводів, пружинні блоки, будь-які. Часто трубопроводи повинні бути закріплені на стіні або стелі, розташовуватися на віддаленні від землі і т.д. Все це вирішують опори та підвіски трубопроводів, будь-які, несучи у своїй назві всю суть. Ми оперативно виготовимо будь-які партії, будь-які опори.

Наші переваги

  • Розрахунок, підбір та виготовлення опор під замовника: Ми проведемо розрахунок, підберемо та виготовимо опори під конкретні потреби вашого проекту.

  • Проектування нестандартних опор: При використанні нестандартних труб ми пропонуємо проектування опор під конкретні розміри та характеристики замовника, використовуючи різні види сталей для гарантованої якості.

  • Виготовлення опор та підвісів труб будь-якої складності: Ми маємо власний конструкторський відділ і повноцінне виробництво на базі якого можемо виготовити навіть складні типи опор для всіх видів трубопроводів.